20.09 / 20:00
25.09 / 19:00
03.10 / 16:00
04.10 / 17:15
05.10 / 12:00
07.10 / 16:30
13.10 / 17:00
17.10 / 18:15
20.10 / 16:30
24.10 / 19:00
25.10 / 19:00
27.10 / 17:30
31.10 / 18:45
01.11 / 19:00
03.11 / 17:30
06.11 / 22:30
08.11 / 19:00
10.11 / 17:00
14.11 / 19:00
18.11 / 17:00
21.11 / 20:00
29.11 / 19:00
01.12 / 16:00
05.12 / 20:30
08.12 / 17:30
13.12 / 19:00
16.12 / 16:00
23.12 / 18:00
05.01 / 15:30
13.01 / 15:15
20.01 / 15:00
20.01 / 16:00
27.01 / 12:00
27.01 / 15:30
02.02 / 15:00
03.02 / 15:00
07.02 / 17:30
10.02 / 13:45
10.02 / 15:00
13.02 / 17:00
21.02 / 17:30
28.02 / 18:30
03.03 / 15:00
03.03 / 18:00
10.03 / 13:00
13.03 / 18:00
17.03 / 17:00
23.03 / 14:00
24.03 / 12:00
24.03 / 15:00
27.03 / 19:00
30.03 / 18:00
04.04 / 15:10
06.04 / 17:00
07.04 / 14:00
11.04 / 19:00
13.04 / 16:30
14.04 / 17:00
21.04 / 18:00
28.04 / 15:00
30.04 / 18:00
01.05 / 15:00
05.05 / 15:00
11.05 / 18:00
12.05 / 18:00
18.05 / 18:00
13.09 / 17:30
14.09 / 17:30
17.09 / 18:30
20.09 / 19:00
21.09 / 18:00
22.09 / 14:45
29.09 / 15:00
05.10 / 14:45
06.10 / 15:30
11.10 / 17:30
12.10 / 16:30
13.10 / 13:00
13.10 / 17:00
17.10 / 18:00
19.10 / 17:00
22.10 / 18:30
23.10 / 18:15
24.10 / 19:00
26.10 / 15:00
27.10 / 14:00
30.10 / 19:00
31.10 / 19:00
03.11 / 15:00
05.11 / 20:00
06.11 / 18:30
09.11 / 12:00
13.11 / 20:00
17.11 / 13:00
17.11 / 15:15
19.11 / 18:30
20.11 / 20:00
24.11 / 15:00
24.11 / 15:00
27.11 / 15:30
27.11 / 19:30
01.12 / 15:00
02.12 / 20:00
04.12 / 19:00
07.12 / 15:00
08.12 / 13:00
11.12 / 20:30
12.12 / 18:30
15.12 / 16:00
15.12 / 20:00
18.12 / 15:00
18.12 / 19:00
21.12 / 15:30
22.12 / 17:00
23.12 / 18:30
28.12 / 16:00
05.01 / 14:00
06.01 / 17:00
08.01 / 20:00
09.01 / 22:00
12.01 / 14:45
16.01 / 12:30
17.01 / 09:30
18.01 / 16:00
22.01 / 19:00
23.01 / 19:30
26.01 / 13:00
26.01 / 15:00
29.01 / 20:00
30.01 / 18:30
02.02 / 17:45
05.02 / 19:30
06.02 / 18:00
09.02 / 15:30
09.02 / 19:00
12.02 / 17:30
16.02 / 15:00
20.02 / 17:30
25.02 / 18:00
29.02 / 16:00
01.03 / 15:00
04.03 / 20:30
05.03 / 18:00
07.03 / 16:30
11.03 / 19:00
15.03 / 13:00
04.09 / 17:00
19.09 / 15:00
20.09 / 12:30
22.09 / 20:30
24.09 / 20:00
27.09 / 15:00
01.10 / 15:30
04.10 / 17:00
18.10 / 15:00
22.10 / 17:00
25.10 / 13:00
29.10 / 18:00
01.11 / 14:00
01.11 / 20:00
04.11 / 20:00
07.11 / 13:00
11.11 / 20:30
17.11 / 20:30
22.11 / 12:00
29.11 / 15:00
03.12 / 17:00
06.12 / 14:00
06.12 / 16:00
09.12 / 20:00
Калеў Цмокі-Мінск
12.12 / 15:00
13.12 / 15:30
Цмокі-Мінск ЦАР Вікторыя
15.12 / 20:30
17.12 / 14:00
Гарызонт Цмокі-Мінск
20.12 / 13:30
20.12 / 19:00
23.12 / 19:30
26.12 / 17:30
Цмокі-Мінск Гродна-93
27.12 / 18:13
05.01 / 22:30
09.01 / 13:00
10.01 / 13:00
12.01 / 17:00
13.01 / 17:00
14.01 / 17:00
17.01 / 15:00
20.01 / 20:30
21.01 / 17:30
24.01 / 15:00
Цмокі-Мінск Калеў
24.01 / 15:00
30.01 / 15:45
31.01 / 15:30
07.02 / 16:00
Цмокі-Мінск Зеніт
14.02 / 15:00
18.02 / 18:00
20.02 / 13:30
28.02 / 13:00
28.02 / 14:00
04.03 / 18:00
07.03 / 14:00
10.03 / 18:00
Барысфен Цмокі-Мінск
14.03 / 13:00
14.03 / 14:00
18.03 / 18:00
21.03 / 15:00
28.03 / 15:00
03.04 / 13:00
04.04 / 15:30
ПАРМА Цмокі-Мінск
10.04 / 15:00
11.04 / 16:00
12.04 / 19:00
16.04 / 19:00
17.04 / 12:30
17.04 / 17:00
21.04 / 19:00
Цмокі-Мінск Хімкі
25.04 / 13:30
РДВАР VS Цмокі-Мінск
25.04 / 14:00
Астана VS Цмокі-Мінск

Турніры

Турнірная табліца

Чэмпіянат Беларусі. Жанчыны

Каманды В/П О
1 Гарызонт 20/1 41
2 Цмокi-Мiнск 19/2 40
3 Aлімпія 15/6 36
4 БДУ-Цмокі 8/13 29
5 Гарызонт-2 8/13 29
6 Брэст 7/14 28
7 Вікторыя 6/15 27
8 Гомельскія рысі 1/20 22

Чэмпіянат Беларусі. Мужчыны

Каманды В/П О
1 Цмокi-Мiнск (р) 26/4 56
2 ЦАР-Барысфен 26/4 56
3 Гроднa-93 25/5 55
4 Імпульс-БДУІР 18/12 48
5 Рубон 15/15 45
6 Гродна-93-ГрДУ 10/20 40
7 Цмокi-Мiнск (м) 14/14 42
8 РДВАР 9/19 37
9 зб. Брэсцкай вобл. 9/19 37
10 Гомельскія рыся-ГТУ 8/20 36
11 РЦАП-СДзЮШАР 0/28 28

Единая Лига ВТБ

Каманды В/П О
1 Зеніт 20/4 83.3
2 УНІКС 16/5 76.2
3 Лакаматыў-Кубань 17/6 73.9
4 ЦСКА 16/7 69.6
5 Ніжні Ноўгарад 14/8 63.6
6 Стэлмет Зелена Гура 13/10 56.5
7 Хімкі 11/11 50.0
8 ПАРМА 10/13 43.5
9 Аўтадор 9/14 39.1
10 Калеў 7/15 31.8
11 Енісей 6/16 27.3
12 Астана 5/17 22.7
13 Цмокі-Мінск 2/20 9.1

Навіны

24.02.2019

«Цмокі»-2 у фінале чатырох ЕЮБЛу

Мінчукі ў апошні дзень турніру разграмілі «Маерска» - 83:42.
23.02.2019

Расціслаў Вяргун: «Ганаруся хлопцамі з рэзервовай каманды»

Галоўны трэнер «Цмокі-Мінск» Расціслаў Вяргун пракаментаваў трапленне гульцоў рэзервовай каманды ў выніковую заяўку нацыянальнай зборнай на матч супраць Швецыі.
23.02.2019

«Цмокі» ізноў упэўнена перамагаюць

Падначаленыя Георгія Кандрусевіча здабылі дзве вікторыі над польскімі «Краковіяй» і «Владыславова».
23.02.2019

З Днём абаронцы Айчыны!

Баскетбольны клуб «Цмокі-Мінск» віншуе ўсіх мужчын са святам!
22.02.2019

Маладзёжка пачынае ЕЮБЛ з дзвюх перамог

«Цмокі»-2 у першы дзень трэцяга этапу Еўрапейскай юнацкай баскетбольнай лігі былі мацнейшымі за рыжскі ЛУ і гаспадароў пляцоўкі люблінскі «Старт».
21.02.2019

Дзяўчыны ў адсутнасці лідараў упэўнена перамагаюць «Вікторыю»

Жаночая каманда «Цмокі-Мінск» перайграла моладзь з Горадні – 90:66 (18-25, 6-28, 6-28, 16-29).
20.02.2019

«Цмокі» сустрэнуцца з заўзятарамі

У пятніцу легіянеры нашай каманды правядуць адкрытую сустрэчу з заўзятарамі і аматарамі баскетболу.
19.02.2019

Баскетбольнае свята ў Магілёве

У Магілёве на пляцоўцы спарткомплексу «Алімпіец» сустрэліся мясцовы «Барысфен» і змяшаная каманда «Цмокаў»: легіянеры з асновы і рэзерв, не выкліканы ў зборную.
18.02.2019

Віталь Лютыч прыняў удзел у Матчы Ўсіх Зорак Лігі ВТБ!

Форвард спаборнічаў у конкурсе па кідках зверху.
14.02.2019

Дзень святога Валянціна!

У самае рамантычнае свята лютага «Цмокі» дзеляцца сваімі гісторыямі пра каханне.
13.02.2019

Цмокі-2 зноў саступаюць

У маладзёжкі зноў не атрымоўваецца зачапіць «Барысфен» - 50:76 (7-22, 17-19, 17-13, 9-22).
13.02.2019

Беларускі ў Фінале чатырох

«Цмокі» здабылі перамогу ў другім матчы ЕЖБЛ супраць «Чаяк»- 67:52 (20-13, 22-17, 14-13, 11-9).

Партнёры

Інфапартнёры