20.09 / 20:00
25.09 / 19:00
03.10 / 16:00
04.10 / 17:15
05.10 / 12:00
07.10 / 16:30
13.10 / 17:00
17.10 / 18:15
20.10 / 16:30
24.10 / 19:00
25.10 / 19:00
27.10 / 17:30
31.10 / 18:45
01.11 / 19:00
03.11 / 17:30
06.11 / 22:30
08.11 / 19:00
10.11 / 17:00
14.11 / 19:00
18.11 / 17:00
21.11 / 20:00
29.11 / 19:00
01.12 / 16:00
02.12 / 13:15
05.12 / 20:30
08.12 / 17:30
13.12 / 19:00
16.12 / 16:00
23.12 / 18:00
05.01 / 15:30
13.01 / 15:15
20.01 / 15:00
20.01 / 16:00
27.01 / 12:00
27.01 / 15:30
02.02 / 15:00
03.02 / 15:00
07.02 / 17:30
10.02 / 13:45
10.02 / 15:00
13.02 / 17:00
21.02 / 17:30
28.02 / 18:30
03.03 / 15:00
03.03 / 18:00
10.03 / 13:00
13.03 / 18:00
17.03 / 17:00
23.03 / 14:00
24.03 / 12:00
24.03 / 15:00
27.03 / 19:00
30.03 / 18:00
04.04 / 15:10
06.04 / 17:00
07.04 / 14:00
11.04 / 19:00
13.04 / 16:30
14.04 / 17:00
21.04 / 18:00
28.04 / 15:00
30.04 / 18:00
01.05 / 15:00
05.05 / 15:00
11.05 / 18:00
12.05 / 18:00
18.05 / 18:00
13.09 / 17:30
14.09 / 17:30
17.09 / 18:30
20.09 / 19:00
21.09 / 18:00
22.09 / 14:45
29.09 / 15:00
05.10 / 14:45
06.10 / 15:30
11.10 / 17:30
12.10 / 16:30
13.10 / 13:00
13.10 / 17:00
17.10 / 18:00
19.10 / 17:00
22.10 / 18:30
23.10 / 18:15
24.10 / 19:00
26.10 / 15:00
27.10 / 14:00
30.10 / 19:00
31.10 / 19:00
03.11 / 15:00
05.11 / 20:00
06.11 / 18:30
09.11 / 12:00
13.11 / 20:00
17.11 / 13:00
17.11 / 15:15
19.11 / 18:30
20.11 / 20:00
24.11 / 15:00
24.11 / 15:00
27.11 / 15:30
27.11 / 19:30
01.12 / 15:00
02.12 / 20:00
04.12 / 19:00
07.12 / 15:00
08.12 / 13:00
11.12 / 20:30
12.12 / 18:30
15.12 / 16:00
15.12 / 20:00
18.12 / 15:00
18.12 / 19:00
21.12 / 15:30
22.12 / 17:00
23.12 / 18:30
28.12 / 16:00
05.01 / 14:00
06.01 / 17:00
08.01 / 20:00
09.01 / 22:00
12.01 / 14:45
16.01 / 12:30
17.01 / 09:30
18.01 / 16:00
22.01 / 19:00
23.01 / 19:30
26.01 / 13:00
26.01 / 15:00
29.01 / 20:00
30.01 / 18:30
02.02 / 17:45
05.02 / 19:30
06.02 / 18:00
09.02 / 15:30
09.02 / 19:00
12.02 / 17:30
16.02 / 15:00
20.02 / 17:30
25.02 / 18:00
29.02 / 16:00
01.03 / 15:00
04.03 / 20:30
05.03 / 18:00
07.03 / 16:30
11.03 / 19:00
15.03 / 13:00
04.09 / 17:00
19.09 / 15:00
20.09 / 12:30
22.09 / 20:30
24.09 / 20:00
27.09 / 15:00
01.10 / 15:30
04.10 / 17:00
18.10 / 15:00
22.10 / 17:00
25.10 / 13:00
29.10 / 18:00
01.11 / 14:00
01.11 / 20:00
04.11 / 20:00
07.11 / 13:00
11.11 / 20:30
17.11 / 20:30
22.11 / 12:00
29.11 / 15:00
Вікторыя VS Цмокі-Мінск
06.12 / 14:00
Гарызонт-2-РЦОП VS Цмокі-Мінск
06.12 / 16:00
Цмокі-Мінск VS ЦСКА
09.12 / 18:00
Калеў VS Цмокі-Мінск
12.12 / 15:00
Цмокі-Мінск VS Парма
13.12 / 15:30
Цмокі-Мінск VS ЦАР Вікторыя
15.12 / 20:30
Цмокі-Мінск VS Хапоэль
20.12 / 15:30
Цмокі-Мінск VS Алімпія
20.12 / 19:00
УНІКС VS Цмокі-Мінск
23.12 / 19:30
Лакаматыў VS Цмокі-Мінск
05.01 / 22:30
Шале VS Цмокі-Мінск
09.01 / 00:00
Цмокі-Мінск VS Ніжні Ноўгарад
10.01 / 13:00
БДУ-Цмокі VS Цмокі-Мінск
17.01 / 00:00
Цмокі-Мінск VS Зялёна Гура
17.01 / 16:00
Гарызонт VS Цмокі-Мінск
20.01 / 20:00
Цмокі-Мінск VS АЕК
24.01 / 00:00
Цмокі-Мінск VS Калеў
24.01 / 15:00
Гомельскія рысі VS Цмокі-Мінск
31.01 / 00:00
Цмокі-Мінск VS УНІКС
31.01 / 15:30
Цмокі-Мінск VS Вікторыя
08.02 / 00:00
Цмокі-Мінск VS Зеніт
14.02 / 15:00
Цмокі-Мінск VS Гарызонт-2-РЦАП
18.02 / 18:00
ЦАР Вікторыя VS Цмокі-Мінск
21.02 / 15:30
Алімпія VS Цмокі-Мінск
28.02 / 00:00
Аўтадор VS Цмокі-Мінск
28.02 / 14:00
БДУ-Цмокі VS Цмокі-Мінск
04.03 / 18:00
Цмокі-Мінск VS Гарызонт
07.03 / 00:00
ЦСКА VS Цмокі-Мінск
14.03 / 00:00
Ніжні Ноўгарад VS Цмокі-Мінск
21.03 / 00:00
Цмокі-Мінск VS Астана
28.03 / 00:00
Хімкі VS ЦСКА
04.04 / 00:00
ПАРМА VS Цмокі-Мінск
12.04 / 00:00
Цмокі-Мінск VS Лакаматыў
18.04 / 00:00
Цмокі-Мінск VS Енисей
25.04 / 00:00
Астана VS Цмокі-Мінск

Турніры

Турнірная табліца

Чэмпіянат Беларусі. Жанчыны

Каманды В/П О
1 Цмокi-Мiнск 7/0 14
2 Aлімпія 6/2 14
3 Гарызонт 6/0 12
4 БДУ-Цмокі 4/3 11
5 Вікторыя 2/6 10
6 Брэст 2/6 10
7 Гарызонт-2 2/5 9
8 Гомельскія рысі 0/7 7

Чэмпіянат Беларусі. Мужчыны

Каманды В/П О
1 Цмокi-Мiнск (р) 8/1 17
2 Гроднa-93 8/0 16
3 ЦАР-Барысфен 7/0 14
4 Імпульс-БДУІР 5/3 13
5 Рубон 4/4 12
6 зб. Брэсцкай вобл. 3/6 12
7 Гомельскія рыся-ГТУ 2/6 10
8 РДВАР 2/5 9
9 Гродна-93-ГрДУ 2/5 9
10 РЦАП-СДзЮШАР 0/9 9
11 Цмокi-Мiнск (м) 2/4 8

Навіны

24.11.2020

Змены ў календары

Стала вядома дата матчу з УНІКСам, а таксама змены ў гульнях з «Лакаматывам» і «ПАРМАЙ».
22.11.2020

Чарговая сотня дзяўчын

Жаночая каманда «Цмокі-Мінск» разграміла «Гомельскіх рысей» - 101:40.
21.11.2020

Пераможная абарона «Цмокаў»

Падапечныя Георгія Кандрусевіча здабылі чарговую перамогу ў нацыянальным першынстве.
18.11.2020

Томс Лейманіс - галоўны герой матчу з Халонам

Лепшыя моманты маладога абаронцы, які дапамог камандзе забрацца на другі радок у групе.
17.11.2020

20 ачкоў Томса Лейманіса і дабл-дабл Макса Салаша прывялі мінчан да перамогі

Каманда Расціслава Вергуна лідаравала ўсе 40 хвілін і вязе з Ізраіля 2 ачкі.
16.11.2020

Ліга Чэмпіёнаў. Хапаэль Халон

«Цмокі» працягваюць сваё змаганне ў ЛЧ. Заўтра мінчане сустрэнуцца з ізраільскім удзельнікам нашай групы, які ледзь не перайграў АЕК.
14.11.2020

23 ачкі Цімафея Паралёва прынеслі перамогу рэзерву

Каманда Георгія Кандрусевіча здабыла ўпэўненую хатнюю перамогу над «Рубонам» - 79:67.
13.11.2020

Матч з «Гарызонтам» перанесены

Нашы дзяўчаты не згуляюць у гэтую нядзелю.
12.11.2020

Андрэй Рагазенка ў топе па рэзультатыўнасці

Хайлайты абаронцы з матча супраць грэчаскага АЕКу.
11.11.2020

Саступаем адной з лепшых каманд Грэцыі

Мінчане здзівілі суперніка ў стартавым адрэзку, але прайгралі па выніках сустрэчы.
11.11.2020

Ліга Чэмпіёнаў. АЕК

Мінчане адправіліся ў Афіны, дзе іх чакае срэбны прызёр Лігі Чэмпіёнаў мінулага сезону АЕК.
10.11.2020

Крыс Клайберн: «Гэта тое, дзеля чаго я працаваў усё сваё жыццё»

Крыс Клайберн у інтэрв'ю Eurohoops расказаў пра «Цмокі-Мінск», сваіх мэтах на будучыню, адаптацыі да Еўропы і пандэміі COVID, а таксама пра тое, як гэта мець старэйшага брата Ўіла Клайберна з ЦСКА.

Партнёры

Інфапартнёры