Расклад матчаў

Дата і месца Час Каманды Спасылкі
Брэст
18:00
Зборная Брэсцкай вобласці
:
Цмокі-Мінск (2)
Магілеў
18:00
ЦАР-Барысфен
:
Цмокі-Мінск (р)
Брэст
14:00
Зборная Брэсцкай вобласці
:
Цмокі-Мінск (2)
Магілеў
14:00
ЦАР-Барысфен
:
Цмокі-Мінск (р)
Falcon Club
19:00
Цмокі-Мінск
:
Бакен Беарз
Купіць білет
Мінск
18:00
Цмокі-Мінск (р)
:
Зборная Брэсцкай вобласці
Віцебск
18:30
Рубон
:
Цмокі-Мінск (2)
Мінск
13:00
Цмокі-Мінск (р)
:
Зборная Брэсцкай вобласці
Віцебск
14:00
Рубон
:
Цмокі-Мінск (2)
Мінск
18:00
Цмокі-Мінск (2)
:
Прынеманне-ГрДУ
Мінск
14:00
Цмокі-Мінск (2)
:
Прынеманне-ГрДУ
Мінск
00:00
Цмокі-Мінск
:
Зеніт
Літва
18:30
Вітаўтас
:
Цмокі-Мінск (р)
Венгрыя
00:00
Сольнак Олай
:
Цмокі-Мінск
Літва
18:30
Шаўляй
:
Цмокі-Мінск (р)
Мінск
18:00
Цмокі-Мінск (2)
:
Цмокі-Мінск (р)
Мінск
00:00
Цмокі-Мінск
:
Енісей
Мінск
14:00
Цмокі-Мінск (2)
:
Цмокі-Мінск (р)
Чарнагорыя
00:00
Морнар Бар
:
Цмокі-Мінск
Гродна
17:00
Прынёманне-ГрДУ
:
Цмокі-Мінск (р)
Мінск
18:00
Цмокі-Мінск (2)
:
Барысфен
Гродна
12:00
Прынёманне-ГрДУ
:
Цмокі-Мінск (р)
Мінск
14:00
Цмокі-Мінск (2)
:
Барысфен
Эстонія
19:00
Пярну
:
Цмокі-Мінск (р)
Данія
00:00
Бакен Беарз
:
Цмокі-Мінск
Эстонія
18:30
Рапла
:
Цмокі-Мінск (р)
Мінск
18:00
Цмокі-Мінск (р)
:
Імпульс-БДУР
Гродна
18:00
Гродна-93
:
Цмокі-Мінск (2)
Гродна
12:30
Гродна-93
:
Цмокі-Мінск (2)
Мінск
13:00
Цмокі-Мінск (р)
:
Імпульс-БДУР
Рыга
00:00
ВЭФ
:
Цмокі-Мінск
Falcon Club
00:00
Цмокі-Мінск
:
Сольнак Олай
Гомель
18:00
Зборная Гомельскай вобласці
:
Цмокі-Мінск (р)
Гомель
18:00
Зборная Гомельскай вобласці
:
Цмокі-Мінск (р)
Мінск
18:00
Цмокі-Мінск (2)
:
РЦАП-СДзЮШАР
Гомель
14:00
Зборная Гомельскай вобласці
:
Цмокі-Мінск (р)
Мінск
14:00
Цмокі-Мінск (2)
:
РЦАП-СДзЮШАР
Казань
00:00
УНІКС
:
Цмокі-Мінск
Латвія
19:30
Юрмала
:
Цмокі-Мінск (р)
Минск-Арена
00:00
Цмокі-Мінск
:
Морнар Бар
Латвія
19:00
Ліепая
:
Цмокі-Мінск (р)
Мінск
18:00
РЦАП-СДзЮШАР
:
Цмокі-Мінск (р)
Мінск
18:00
Імпульс-БДУІР
:
Цмокі-Мінск (2)
Мінск
13:30
Імпульс-БДУІР
:
Цмокі-Мінск (2)
Мінск
14:00
РЦАП-СДзЮШАР
:
Цмокі-Мінск (р)
Мінск
00:00
Цмокі-Мінск
:
ЦСКА
Мінск
18:00
Цмокі-Мінск (2)
:
Зборная Гомельскай вобласці
Мінск
18:30
Рубон
:
Цмокі-Мінск (р)
Мінск
14:00
Цмокі-Мінск (2)
:
Зборная Гомельскай вобласці
Віцебск
14:00
Рубон
:
Цмокі-Мінск (р)
Астана
00:00
Астана
:
Цмокі-Мінск
Гродна
17:00
Прынёманне-ГрДУ
:
Цмокі-Мінск (2)
Мінск
18:00
Цмокі-Мінск (р)
:
Гродна-93
Гродна
12:00
Прынеманне-ГрДУ
:
Цмокі-Мінск (2)
Мінск
13:00
Цмокі-Мінск (р)
:
Гродна-93
Пермь
00:00
Парма
:
Цмокі-Мінск
Мінск
18:00
Цмокі-Мінск (2)
:
Зборная Брэсцкай вобласці
Мінск
18:00
Цмокі-Мінск (р)
:
ЦАР-Барысфен
Мінск
00:00
Цмокі-Мінск
:
Лакаматыў-Кубань
Мінск
13:30
Цмокі-Мінск (р)
:
ЦАР-Барысфен
Мінск
14:00
Цмокі-Мінск (2)
:
Зборная Брэсцкай вобласці
Мінск
00:00
Цмокі-Мінск
:
Ніжні Ноўгарад
Таллін
00:00
Калеў
:
Цмокі-Мінск
Мінск
00:00
Цмокі-Мінск
:
Хімкі
Саратаў
00:00
Аўтадор
:
Цмокі-Мінск
Краснаярск
00:00
Енісей
:
Цмокі-Мінск
Мінск
00:00
Цмокі-Мінск
:
ВЭФ
Санкт-Пецярбург
00:00
Зеніт
:
Цмокі-Мінск

Спонсары і партнёры